Güncellendi
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

Kurumsal

Greennest Ankastre A.Ş. 2010 yılında İstanbul’da kuruldu. Tekirdağ Çorlu Velimeşe Organize Sanayi Bölgesinde 2014 yılında 12.000 metre karelik bir alanda üretim hayatına başladı. Kendi alanında 20 yıllık ticari tecrübesiyle sektörünün büyük bir değeri olan mert geri donusum şirketler grubuna katıldı.

Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan YAŞAR,

2018 Yılında İstanbul’da satış ofisi ve showroomunu hizmete açmıştır.

Klasik ve sürgülü aspiratör üretimiyle başlayan ürün çeşitlerine, değişen tüketici tercihleri doğrultusunda davlumbaz, ocak ve fırından oluşan ankastre cihazların üretimine de başlandı.

Her gün gelişen üretim kapasitesiyle sektöründe, kalite ilkesini olmazsa olmaz koşul kabul ederek, greennest markasını daha üst seviyelere taşımak amacıyla ürünlerine uluslararası kalite belgelendirme kuruluşlarından yeterlilik belgelerini almış ve Türkiye genelinde tüketiciye kaliteli hizmet veren greeennest yetkili servis ve bayi  ağını kurmuştur.

Daha sonra fırın sektöründe de atılım yapmak amacıyla enerji tasarruflu A sınıfı enerji belgesini uluslararası test laboratuvarlarından aldı.

Ürünlerimizde, ilkemiz olan estetik görünüş ve kalite faktörü, tasarım aşamasıyla başlayıp, hammadde girişi, üretim, satış ve satış sonrası hizmetler ile yakaladığımız hizmet kalite çizgisini yurt içi ve yurt dışı pazarlarında başarıyla sürdürmekteyiz.

Kurumsal